oguzhan suer
oguzhan suer

https://www.instagram.com/oguzhansuer/ https://www.linkedin.com/in/oguzhan-suer-2508482a/ www.oguzhansuer.com

Aboneler

1,240

gösterimler

226,579

Videolar

119

YouTube ID

UCGnTcZXgBwJfFzb_U16vgVA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-04 Mon 1,230 - 225,366 - 119 -
2024-03-08 Fri 1,230 - 225,485 +119 119 -
2024-03-10 Sun 1,230 - 225,509 +24 119 -
2024-03-12 Tue 1,230 - 225,592 +83 119 -
2024-03-13 Wed 1,230 - 225,592 - 119 -
2024-03-19 Tue 1,230 - 225,778 +186 119 -
2024-03-23 Sat 1,230 - 225,900 +122 119 -
2024-03-24 Sun 1,230 - 225,921 +21 119 -
2024-04-04 Thu 1,230 - 226,178 +257 119 -
2024-04-13 Sat 1,230 - 226,386 +208 119 -
2024-04-15 Mon 1,240 +10 226,438 +52 119 -
2024-04-16 Tue 1,240 - 226,438 - 119 -
2024-04-19 Fri 1,240 - 226,560 +122 119 -
2024-04-20 Sat 1,240 - 226,560 - 119 -
2024-04-21 Sun 1,240 - 226,579 +19 119 -
Toplam Özet +10 +1213 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes