Buğra Yaldız
Buğra Yaldız

Aboneler

966

gösterimler

190,754

Videolar

8

YouTube ID

UCHJVG2SqecePj_0NeJqPRzw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-11 Sun 967 - 190,690 - 8 -
2024-02-13 Tue 967 - 190,691 +1 8 -
2024-02-18 Sun 967 - 190,694 +3 8 -
2024-03-02 Sat 966 -1 190,702 +8 8 -
2024-03-10 Sun 966 - 190,706 +4 8 -
2024-03-13 Wed 966 - 190,708 +2 8 -
2024-03-19 Tue 966 - 190,714 +6 8 -
2024-03-24 Sun 966 - 190,724 +10 8 -
2024-04-05 Fri 966 - 190,736 +12 8 -
2024-04-08 Mon 966 - 190,741 +5 8 -
2024-04-16 Tue 966 - 190,748 +7 8 -
2024-04-18 Thu 966 - 190,751 +3 8 -
2024-04-19 Fri 966 - 190,752 +1 8 -
2024-04-20 Sat 966 - 190,752 - 8 -
2024-04-21 Sun 966 - 190,754 +2 8 -
Toplam Özet -1 +64 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes