KARANFİL
KARANFİL

Ben Mehmet Karanfil, kanalımda Zula videoları çekiyorum. Aynı zaman da Gamers Of Future Esports takımının Zula içerik üreticisiyim. ZulaTuber olmaya çalışıyorum umarım sizlerinde destekleri ile inşallah Zula da iyi yerlere erişiriz. Temel Etikteler; Karanfil, Ben Karanfil, Ben Mehmet Karanfil, Karanfil Mehmet, Mehmet Karanfil, Karanfil Zula, Zula Oyun, Zula

Aboneler

5,130

gösterimler

0

Videolar

0

YouTube ID

UCHTHJnHJp04rw0xGWESd6Ow

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 5,190 - 158,194 - 172 -
2024-01-29 Mon 5,190 - 158,194 - 172 -
2024-02-12 Mon 5,180 -10 158,273 +79 172 -
2024-02-13 Tue 5,180 - 158,275 +2 172 -
2024-02-17 Sat 5,180 - 158,293 +18 172 -
2024-03-06 Wed 5,170 -10 0 -158293 0 -172
2024-03-10 Sun 5,160 -10 0 - 0 -
2024-03-14 Thu 5,160 - 0 - 0 -
2024-03-19 Tue 5,150 -10 0 - 0 -
2024-03-27 Wed 5,150 - 0 - 0 -
2024-03-29 Fri 5,150 - 0 - 0 -
2024-03-30 Sat 5,150 - 0 - 0 -
2024-04-19 Fri 5,130 -20 0 - 0 -
2024-04-20 Sat 5,130 - 0 - 0 -
2024-04-21 Sun 5,130 - 0 - 0 -
Toplam Özet -60 -158194 -172
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes