ÖNDER GAZETE
ÖNDER GAZETE

ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ ÖNDER GAZETESİ GÜNCEL HABER SİTESİ www.ereglionder.com.tr

Aboneler

2,050

gösterimler

2,098,604

Videolar

2,514

YouTube ID

UCJ6zHyC5Fj8vbGJr4qdfE3w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 2,040 - 2,076,197 - 2,464 -
2024-03-06 Wed 2,040 - 2,081,084 +4887 2,470 +6
2024-03-10 Sun 2,040 - 2,082,886 +1802 2,478 +8
2024-03-14 Thu 2,040 - 2,085,949 +3063 2,487 +9
2024-03-16 Sat 2,050 +10 2,086,792 +843 2,491 +4
2024-03-19 Tue 2,050 - 2,088,886 +2094 2,493 +2
2024-03-24 Sun 2,050 - 2,090,686 +1800 2,500 +7
2024-03-26 Tue 2,050 - 2,091,329 +643 2,500 -
2024-03-28 Thu 2,050 - 2,091,808 +479 2,503 +3
2024-04-04 Thu 2,050 - 2,095,373 +3565 2,509 +6
2024-04-06 Sat 2,050 - 2,095,900 +527 2,510 +1
2024-04-07 Sun 2,050 - 2,096,116 +216 2,510 -
2024-04-09 Tue 2,050 - 2,096,485 +369 2,511 +1
2024-04-16 Tue 2,050 - 2,098,138 +1653 2,514 +3
2024-04-17 Wed 2,050 - 2,098,604 +466 2,514 -
Toplam Özet +10 +22407 +50
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes