Bizim Tayfa
Bizim Tayfa "Yusuf Selman"

►Bizim Tayfadan Herkeze Merhaba Arkadaşlar Ben Yusuf " diye başlar eğlence ve bilgi dolu videolarım. Video blog(vlog) videolarım ile günlük yaşamımda yaptığım etkinlikleri gösterir , gittiğim yerleri anlatır ve hayatımı sizlerle paylaşırım. "Seyhan'nın Hareketleri" gibi serilerim ile de aslında en sevilen serimiz oldu ve küçükken yaptığımız eğlenceli vakitleri tekrardan yapıyoruz . Detayları için Kanalımdan göz atabilirsiniz. ►EKİPMANLAR ►kamera:( Lg G4) ►mikrofon (SNOPY SN_66M) ►hoparlör (G-system) ►fare(mause) (avec AV_OP002) ►Programlar ►crack bandicam (vidyo çekme) ►Movie Maker (edit) Yusuf Selman

Aboneler

797

gösterimler

637,698

Videolar

1,190

YouTube ID

UCJhWMfJ73BYEHX0ZtY-gf0g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 759 - 601,518 - 1,150 -
2024-02-21 Wed 760 +1 604,416 +2898 1,157 +7
2024-03-03 Sun 766 +6 611,840 +7424 1,165 +8
2024-03-10 Sun 778 +12 617,008 +5168 1,169 +4
2024-03-14 Thu 783 +5 620,498 +3490 1,171 +2
2024-03-16 Sat 784 +1 621,044 +546 1,172 +1
2024-03-19 Tue 786 +2 622,848 +1804 1,173 +1
2024-03-24 Sun 790 +4 625,598 +2750 1,175 +2
2024-03-25 Mon 790 - 626,302 +704 1,176 +1
2024-03-26 Tue 788 -2 626,798 +496 1,176 -
2024-03-28 Thu 789 +1 627,676 +878 1,176 -
2024-04-05 Fri 792 +3 630,976 +3300 1,180 +4
2024-04-08 Mon 792 - 631,694 +718 1,180 -
2024-04-16 Tue 796 +4 637,317 +5623 1,189 +9
2024-04-17 Wed 797 +1 637,698 +381 1,190 +1
Toplam Özet +38 +36180 +40
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes