Omer Kandemir
Omer Kandemir

Aboneler

499

gösterimler

463,953

Videolar

140

YouTube ID

UCKEaEeI7h7HSVNgJrQfaNVg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-21 Wed 499 - 455,439 - 140 -
2024-03-04 Mon 499 - 456,480 +1041 140 -
2024-03-10 Sun 499 - 458,924 +2444 140 -
2024-03-16 Sat 499 - 459,660 +736 140 -
2024-03-19 Tue 499 - 459,921 +261 140 -
2024-03-22 Fri 499 - 458,387 -1534 140 -
2024-03-23 Sat 499 - 460,098 +1711 140 -
2024-03-26 Tue 499 - 460,678 +580 140 -
2024-03-28 Thu 500 +1 460,945 +267 140 -
2024-04-03 Wed 499 -1 461,758 +813 140 -
2024-04-09 Tue 500 +1 462,521 +763 140 -
2024-04-14 Sun 499 -1 463,073 +552 140 -
2024-04-19 Fri 499 - 463,810 +737 140 -
2024-04-20 Sat 499 - 463,810 - 140 -
2024-04-21 Sun 499 - 463,953 +143 140 -
Toplam Özet - +8514 -
Sonraki güncelleme 4 hours 14 minutes