TatlıSanatı Mutfakta
TatlıSanatı Mutfakta

Merhaba! Yemek yapmayı ve yeni tarifler denemeyi çok seviyorum ve bu tutkumu YouTube üzerinden paylaşmaktan büyük keyif alıyorum. Kanalımda çeşitli yemek tarifleri, pratik ve kolay yemekler, sağlıklı beslenme önerileri gibi konuları ele alıyorum. Ayrıca farklı mutfak kültürlerinden yemekler deneyerek izleyicilerime yeni tatlar sunmayı hedefliyorum. Yemek videolarımı hazırlarken, tarifleri adım adım anlatıyor ve izleyicilerime detaylı bir şekilde nasıl yapacaklarını gösteriyorum. Ayrıca malzeme listeleri, püf noktaları ve pratik ipuçları da paylaşıyorum. Yemek videoları çekmek ve paylaşmak benim için bir tutku haline geldi. İzleyicilerimle etkileşimde bulunmak, yorumlarını okumak ve onlardan gelen önerileri değerlendirmek beni motive ediyor. Eğer siz de yemek yapmayı seviyor ve yeni tarifler keşfetmek istiyorsanız, kanalıma abone olmayı unutmayın! Yemek videolarımı izleyerek, lezzetli yemekler yapmanın keyfini birlikte yaşayalım.

Aboneler

18,500

gösterimler

4,019,870

Videolar

1,004

YouTube ID

UCKRviMkn9W1WYOeo390Wlrg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-09 Sat 17,300 - 3,607,526 - 962 -
2024-03-10 Sun 17,300 - 3,611,158 +3632 964 +2
2024-03-12 Tue 17,300 - 3,624,304 +13146 967 +3
2024-03-14 Thu 17,500 +200 3,645,384 +21080 973 +6
2024-03-16 Sat 17,500 - 3,663,280 +17896 975 +2
2024-03-23 Sat 17,800 +300 3,761,979 +98699 985 +10
2024-03-26 Tue 17,900 +100 3,782,200 +20221 987 +2
2024-03-29 Fri 18,000 +100 3,810,555 +28355 991 +4
2024-04-01 Mon 18,000 - 3,826,883 +16328 991 -
2024-04-02 Tue 18,000 - 3,835,906 +9023 993 +2
2024-04-04 Thu 18,100 +100 3,852,971 +17065 994 +1
2024-04-07 Sun 18,200 +100 3,902,342 +49371 999 +5
2024-04-13 Sat 18,400 +200 3,992,569 +90227 1,001 +2
2024-04-15 Mon 18,400 - 4,004,920 +12351 1,001 -
2024-04-17 Wed 18,500 +100 4,019,870 +14950 1,004 +3
Toplam Özet +1200 +412344 +42
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes