Hayatın İçinden
Hayatın İçinden

www.mommedya.com

Aboneler

6,390

gösterimler

196,469

Videolar

9

YouTube ID

UCKTM8pIkFB367f3JTHQMFXg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-18 Sun 6,410 - 196,233 - 9 -
2024-03-01 Fri 6,410 - 196,282 +49 9 -
2024-03-02 Sat 6,410 - 196,282 - 9 -
2024-03-10 Sun 6,400 -10 196,307 +25 9 -
2024-03-12 Tue 6,400 - 196,328 +21 9 -
2024-03-13 Wed 6,400 - 196,328 - 9 -
2024-03-14 Thu 6,400 - 196,341 +13 9 -
2024-03-19 Tue 6,400 - 196,365 +24 9 -
2024-03-21 Thu 6,400 - 196,376 +11 9 -
2024-03-24 Sun 6,400 - 196,385 +9 9 -
2024-03-29 Fri 6,400 - 196,397 +12 9 -
2024-04-04 Thu 6,400 - 196,436 +39 9 -
2024-04-11 Thu 6,390 -10 196,456 +20 9 -
2024-04-15 Mon 6,390 - 196,465 +9 9 -
2024-04-16 Tue 6,390 - 196,469 +4 9 -
Toplam Özet -20 +236 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes