Görkem Karaaslan
Görkem Karaaslan

Herkese merhaba ben Görkem Karaaslan, 2016 yılından beri Youtube'da içerik üreticisiyim. Eğlenceli vlog videoları ve tepki videoları üretiyorum. Arkanıza yaslanın, hep beraber eğlenelim. İletişim (Business) : contact@kerimedia.net

Aboneler

1,550,000

gösterimler

572,280,067

Videolar

901

YouTube ID

UCKg9tmTlFUeIMLKcJHLrTdg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-24 Sun 1,550,000 - 569,997,611 - 891 -
2024-03-26 Tue 1,550,000 - 570,165,174 +167563 891 -
2024-03-28 Thu 1,550,000 - 570,334,550 +169376 892 +1
2024-03-29 Fri 1,550,000 - 570,413,870 +79320 892 -
2024-03-31 Sun 1,550,000 - 570,554,532 +140662 893 +1
2024-04-01 Mon 1,550,000 - 570,683,819 +129287 893 -
2024-04-04 Thu 1,550,000 - 570,887,505 +203686 894 +1
2024-04-04 Thu 1,550,000 - 570,969,988 +82483 895 +1
2024-04-06 Sat 1,550,000 - 571,144,729 +174741 896 +1
2024-04-07 Sun 1,550,000 - 571,229,937 +85208 897 +1
2024-04-10 Wed 1,550,000 - 571,489,280 +259343 898 +1
2024-04-11 Thu 1,550,000 - 571,674,079 +184799 899 +1
2024-04-14 Sun 1,550,000 - 571,967,750 +293671 901 +2
2024-04-16 Tue 1,550,000 - 572,162,547 +194797 902 +1
2024-04-17 Wed 1,550,000 - 572,280,067 +117520 901 -1
Toplam Özet - +2282456 +10
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes