Ferited
Ferited

Merhaba, ben Ferited! Bu kanalda Türkçe dilinde yetişkin bireyler için hazırlanmış, eğlenceli Minecraft videoları bulabilirsiniz. Kanalımın en sevilen serilerinden biri olan Zengin VS Fakir Hayatını ve onların Minecraft Maceralarını lütfen izlemeyi unutmayın. Videolarımı beğendiyseniz "like" atabilirsiniz. Ayrıca kanalımızı takip ederseniz çok seviniriz. Videolarımı kaçırma derim! ❤️ Ferited için ekip arkadaşları arıyoruz: https://discord.gg/K4fN2bBccd KULLANDIĞIM PROGRAMLAR: Adobe Premiere Pro CC 2018 - Kurgu Adobe Photoshop CC 2018 - Profil, kapak, küçük resim tasarımları Bandicam - Oyunu kaydetme İLETİŞİM & İŞ GÖRÜŞMELERİ: hostileinvader@gmail.com

Aboneler

5,370,000

gösterimler

3,520,864,529

Videolar

2,883

YouTube ID

UCKizsKkBBjuEoY_fgRx-4QQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-07 Thu 5,290,000 - 3,445,646,168 - 2,832 -
2024-03-10 Sun 5,290,000 - 3,452,500,567 +6854399 2,836 +4
2024-03-13 Wed 5,300,000 +10000 3,457,882,602 +5382035 2,839 +3
2024-03-14 Thu 5,300,000 - 3,459,463,344 +1580742 2,840 +1
2024-03-17 Sun 5,310,000 +10000 3,465,255,998 +5792654 2,846 +6
2024-03-19 Tue 5,310,000 - 3,468,662,722 +3406724 2,849 +3
2024-03-21 Thu 5,310,000 - 3,472,941,471 +4278749 2,852 +3
2024-03-24 Sun 5,320,000 +10000 3,476,480,846 +3539375 2,858 +6
2024-03-26 Tue 5,320,000 - 3,482,291,095 +5810249 2,862 +4
2024-03-27 Wed 5,320,000 - 3,484,299,164 +2008069 2,862 -
2024-03-31 Sun 5,330,000 +10000 3,490,967,452 +6668288 2,866 +4
2024-04-01 Mon 5,340,000 +10000 3,493,188,410 +2220958 2,867 +1
2024-04-06 Sat 5,350,000 +10000 3,501,623,423 +8435013 2,873 +6
2024-04-10 Wed 5,350,000 - 3,507,105,668 +5482245 2,876 +3
2024-04-17 Wed 5,370,000 +20000 3,520,864,529 +13758861 2,883 +7
Toplam Özet +80000 +75218361 +51
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes