merterspor1
merterspor1

Aboneler

225

gösterimler

235,009

Videolar

691

YouTube ID

UCKuEuR7dW6XPn_e-ycShfBA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 224 - 233,759 - 691 -
2024-02-23 Fri 224 - 233,828 +69 691 -
2024-03-01 Fri 224 - 233,922 +94 691 -
2024-03-05 Tue 224 - 233,998 +76 691 -
2024-03-10 Sun 224 - 234,150 +152 691 -
2024-03-13 Wed 224 - 234,181 +31 691 -
2024-03-16 Sat 224 - 234,255 +74 691 -
2024-03-19 Tue 224 - 234,301 +46 691 -
2024-03-23 Sat 224 - 234,383 +82 691 -
2024-03-24 Sun 224 - 234,437 +54 691 -
2024-04-01 Mon 224 - 234,650 +213 691 -
2024-04-03 Wed 224 - 234,719 +69 691 -
2024-04-04 Thu 224 - 234,757 +38 691 -
2024-04-14 Sun 224 - 234,959 +202 691 -
2024-04-16 Tue 225 +1 235,009 +50 691 -
Toplam Özet +1 +1250 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes