Ulaş Emir Sarı
Ulaş Emir Sarı

Aboneler

1,030

gösterimler

181,499

Videolar

1,059

YouTube ID

UCL9JBgDeAYVE9W2GqkMTayg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-10-25 Wed 1,030 - 181,016 - 1,039 -
2023-10-26 Thu 1,030 - 181,060 +44 1,040 +1
2023-11-01 Wed 1,040 +10 181,085 +25 1,042 +2
2023-11-03 Fri 1,040 - 181,099 +14 1,042 -
2023-11-05 Sun 1,040 - 181,111 +12 1,045 +3
2023-11-08 Wed 1,040 - 181,195 +84 1,046 +1
2023-11-10 Fri 1,040 - 181,229 +34 1,046 -
2023-11-11 Sat 1,040 - 181,231 +2 1,047 +1
2023-11-14 Tue 1,040 - 181,257 +26 1,049 +2
2023-11-17 Fri 1,040 - 181,273 +16 1,049 -
2023-11-23 Thu 1,040 - 181,290 +17 1,051 +2
2023-11-26 Sun 1,030 -10 181,357 +67 1,054 +3
2023-11-28 Tue 1,030 - 181,422 +65 1,056 +2
2023-11-29 Wed 1,030 - 181,424 +2 1,057 +1
2023-12-07 Thu 1,030 - 181,499 +75 1,059 +2
Toplam Özet - +483 +20
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes