PUSULA HABER
PUSULA HABER

EMİN DOĞAN Pusula İstanbul Gazetesi www.pusulaistanbul.com 0532 522 42 95 pusulaistanbul@gmail.com

Aboneler

3,470

gösterimler

1,353,473

Videolar

1,046

YouTube ID

UCLP2XK06D6W-ZrgUSxMevoQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-26 Mon 3,330 - 1,209,831 - 971 -
2024-03-02 Sat 3,350 +20 1,218,067 +8236 976 +5
2024-03-03 Sun 3,350 - 1,221,494 +3427 976 -
2024-03-10 Sun 3,360 +10 1,233,440 +11946 990 +14
2024-03-14 Thu 3,390 +30 1,270,311 +36871 998 +8
2024-03-16 Sat 3,400 +10 1,279,959 +9648 1,001 +3
2024-03-19 Tue 3,400 - 1,297,007 +17048 1,000 -1
2024-03-22 Fri 3,410 +10 1,301,289 +4282 1,000 -
2024-03-26 Tue 3,420 +10 1,307,550 +6261 1,005 +5
2024-04-01 Mon 3,440 +20 1,325,434 +17884 1,017 +12
2024-04-03 Wed 3,440 - 1,328,499 +3065 1,014 -3
2024-04-07 Sun 3,450 +10 1,332,967 +4468 1,025 +11
2024-04-11 Thu 3,460 +10 1,344,812 +11845 1,041 +16
2024-04-12 Fri 3,460 - 1,346,621 +1809 1,046 +5
2024-04-17 Wed 3,470 +10 1,353,473 +6852 1,046 -
Toplam Özet +140 +143642 +75
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes