hira ile nehir
hira ile nehir

çocuklar için eğlenceli videolar yapıyoruz. doktor oyunları doktorculuk oyunları iğne oyunları evcilik oyunları süpürge sesi ile bebek uyutma videoları bebek gıdıklaması tabaktan ne çıkarsa oyunu komik bebek videoları

Aboneler

11,600

gösterimler

402,722

Videolar

199

YouTube ID

UCLTokNvu0YVM9ri-cOZRZVQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-22 Thu 11,600 - 402,290 - 199 -
2024-02-23 Fri 11,600 - 402,290 - 199 -
2024-03-06 Wed 11,600 - 402,360 +70 199 -
2024-03-10 Sun 11,600 - 402,384 +24 199 -
2024-03-14 Thu 11,600 - 402,445 +61 199 -
2024-03-18 Mon 11,600 - 402,471 +26 199 -
2024-03-19 Tue 11,600 - 402,477 +6 199 -
2024-03-23 Sat 11,600 - 402,510 +33 199 -
2024-03-26 Tue 11,600 - 402,552 +42 199 -
2024-03-30 Sat 11,600 - 402,591 +39 199 -
2024-04-01 Mon 11,600 - 402,610 +19 199 -
2024-04-03 Wed 11,600 - 402,638 +28 199 -
2024-04-12 Fri 11,600 - 402,691 +53 199 -
2024-04-14 Sun 11,600 - 402,709 +18 199 -
2024-04-16 Tue 11,600 - 402,722 +13 199 -
Toplam Özet - +432 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes