Close Pubg Mobile
Close Pubg Mobile

Bu Kanalda Yalnız Pubg Mobile Özel Videolar Gelicektir Sizdn Tek Ricam Kanala Abone Olmanız Ve İzlediğiniz videolarıma Like Atmanızdır. Eğer bunları Yaparsanız Beni Öne Çekmiş olursunuz. Bu Tür videolar (Pubg Mobile Özel Videolar) Gelicektir. 1 Haftada 4 ve ya 5 video geliyor...

Aboneler

245

gösterimler

174

Videolar

5

YouTube ID

UCLi6nu3GRrSCJwKivIdTk-w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-21 Sun 245 - 174 - 5 -
2024-01-28 Sun 245 - 174 - 5 -
2024-01-29 Mon 245 - 174 - 5 -
2024-02-01 Thu 245 - 174 - 5 -
2024-02-12 Mon 245 - 174 - 5 -
2024-02-23 Fri 245 - 174 - 5 -
2024-03-05 Tue 245 - 174 - 5 -
2024-03-10 Sun 245 - 174 - 5 -
2024-03-11 Mon 245 - 174 - 5 -
2024-03-15 Fri 245 - 174 - 5 -
2024-03-19 Tue 245 - 174 - 5 -
2024-03-26 Tue 245 - 174 - 5 -
2024-03-27 Wed 245 - 174 - 5 -
2024-04-06 Sat 245 - 174 - 5 -
2024-04-16 Tue 245 - 174 - 5 -
Toplam Özet - - -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes