Mahmut Ay
Mahmut Ay

Bu kanal ve facebook sayfası Mahmut AY Hocanın öğrencileri tarafından oluşturulmuştur.

Aboneler

3,170

gösterimler

583,105

Videolar

597

YouTube ID

UCLij_WBLA7lpuWCNkMLi2Ng

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-22 Thu 3,140 - 570,538 - 597 -
2024-03-04 Mon 3,140 - 571,143 +605 597 -
2024-03-05 Tue 3,140 - 571,220 +77 597 -
2024-03-06 Wed 3,140 - 571,283 +63 597 -
2024-03-10 Sun 3,140 - 571,480 +197 597 -
2024-03-14 Thu 3,140 - 571,857 +377 597 -
2024-03-19 Tue 3,140 - 572,168 +311 597 -
2024-03-22 Fri 3,140 - 572,344 +176 597 -
2024-03-31 Sun 3,140 - 573,164 +820 597 -
2024-04-01 Mon 3,140 - 573,328 +164 597 -
2024-04-11 Thu 3,160 +20 581,713 +8385 597 -
2024-04-12 Fri 3,160 - 582,187 +474 597 -
2024-04-19 Fri 3,170 +10 582,981 +794 597 -
2024-04-20 Sat 3,170 - 582,981 - 597 -
2024-04-21 Sun 3,170 - 583,105 +124 597 -
Toplam Özet +30 +12567 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes