OHA diyorum!
OHA diyorum!

OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.

Aboneler

5,600,000

gösterimler

4,017,081,442

Videolar

3,069

YouTube ID

UCMC76gnod0teGEDlpt3IHwA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 5,600,000 - 4,007,772,710 - 3,057 -
2024-02-23 Fri 5,600,000 - 4,008,755,713 +983003 3,059 +2
2024-03-01 Fri 5,600,000 - 4,009,867,501 +1111788 3,061 +2
2024-03-04 Mon 5,600,000 - 4,010,789,605 +922104 3,062 +1
2024-03-06 Wed 5,600,000 - 4,010,984,700 +195095 3,062 -
2024-03-08 Fri 5,600,000 - 4,011,515,123 +530423 3,063 +1
2024-03-10 Sun 5,600,000 - 4,011,651,606 +136483 3,064 +1
2024-03-11 Mon 5,600,000 - 4,012,021,031 +369425 3,064 -
2024-03-14 Thu 5,600,000 - 4,012,478,573 +457542 3,063 -1
2024-03-19 Tue 5,600,000 - 4,010,554,821 -1923752 3,064 +1
2024-03-26 Tue 5,600,000 - 4,012,171,126 +1616305 3,066 +2
2024-03-28 Thu 5,600,000 - 4,012,696,155 +525029 3,067 +1
2024-04-01 Mon 5,600,000 - 4,013,654,127 +957972 3,068 +1
2024-04-09 Tue 5,600,000 - 4,015,589,854 +1935727 3,069 +1
2024-04-17 Wed 5,600,000 - 4,017,081,442 +1491588 3,069 -
Toplam Özet - +9308732 +12
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes