Türkiye'ye Sahip Çık!
Türkiye'ye Sahip Çık!

Aboneler

1,730

gösterimler

7,616,715

Videolar

119

YouTube ID

UCMQiGJtPW7SGM4QmmaxMMnA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 1,750 - 7,615,968 - 93 -
2024-01-29 Mon 1,750 - 7,615,968 - 94 +1
2024-02-07 Wed 1,750 - 7,616,034 +66 95 +1
2024-02-13 Tue 1,740 -10 7,616,059 +25 96 +1
2024-02-17 Sat 1,740 - 7,616,079 +20 99 +3
2024-03-02 Sat 1,740 - 7,616,205 +126 105 +6
2024-03-10 Sun 1,740 - 7,616,253 +48 109 +4
2024-03-14 Thu 1,740 - 7,616,282 +29 111 +2
2024-03-16 Sat 1,740 - 7,616,309 +27 111 -
2024-03-19 Tue 1,740 - 7,616,390 +81 114 +3
2024-03-24 Sun 1,740 - 7,616,430 +40 116 +2
2024-04-15 Mon 1,730 -10 7,616,659 +229 119 +3
2024-04-19 Fri 1,730 - 7,616,698 +39 119 -
2024-04-20 Sat 1,730 - 7,616,701 +3 119 -
2024-04-21 Sun 1,730 - 7,616,715 +14 119 -
Toplam Özet -20 +747 +26
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes