Suret34
Suret34

S U R E T 3 4

Aboneler

755

gösterimler

145,639

Videolar

141

YouTube ID

UCMefw9xGBTILg468lueg7Rg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-10 Sat 753 - 142,755 - 141 -
2024-02-13 Tue 753 - 142,755 - 141 -
2024-02-14 Wed 753 - 142,755 - 141 -
2024-02-27 Tue 754 +1 142,755 - 141 -
2024-02-29 Thu 754 - 144,193 +1438 141 -
2024-03-02 Sat 754 - 144,193 - 141 -
2024-03-10 Sun 754 - 144,193 - 141 -
2024-03-11 Mon 754 - 144,193 - 141 -
2024-03-12 Tue 754 - 144,193 - 141 -
2024-03-19 Tue 754 - 144,193 - 141 -
2024-03-23 Sat 754 - 144,193 - 141 -
2024-04-03 Wed 754 - 144,193 - 141 -
2024-04-04 Thu 754 - 144,193 - 141 -
2024-04-15 Mon 755 +1 145,639 +1446 141 -
2024-04-16 Tue 755 - 145,639 - 141 -
Toplam Özet +2 +2884 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes