isacotur AVM
isacotur AVM

2015 Yılında blog olarak web sitemizde Ankara'daki Fuar ve Festivalleri paylaşmaya başladık... Fuar ve Festivallerde yapmış olduğumuz röportajların kısa bölümlerini buraya yüklüyoruz, daha fazla video içeriklerimizi https://www.youtube.com/user/isacotur adresinden izleyebilirsiniz... ❤️YouTube Kanalımıza Bağış Yapmak İster misiniz? ⭐️https://isacoturoglu.com.tr/code/youtube-kanalimiza-bagis-yap.html? ☑ İLETİŞİM: ✉ isa@isacoturoglu.com.tr ✎ https://isacoturoglu.com.tr/iletisim ☑ Kaldırılmasını İstediğiniz Videolar İçin: Bize ✉ isacotur@yandex.com.tr atabilirsiniz veya Facebook ve İnstagramdan ✉ atıp daha hızlı dönüş alabilirsiniz. ☑ Reklam ve Sponsorluk: ✉ isacotur@yandex.com.tr Ⓕ Facebook: isacotur Blog ⓘ İnstagram: isacotur Ⓣ Twitter: isacotur 【İletişime Geçebilirsiniz】

Aboneler

3,630

gösterimler

3,366,000

Videolar

2,456

YouTube ID

UCMviLDpWUez1QvwOvt5Hjig

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 3,590 - 3,335,389 - 2,375 -
2024-02-25 Sun 3,590 - 3,340,027 +4638 2,402 +27
2024-02-28 Wed 3,590 - 3,341,351 +1324 2,402 -
2024-02-29 Thu 3,590 - 3,341,761 +410 2,402 -
2024-03-10 Sun 3,600 +10 3,346,529 +4768 2,457 +55
2024-03-14 Thu 3,600 - 3,349,430 +2901 2,457 -
2024-03-16 Sat 3,600 - 3,349,931 +501 2,457 -
2024-03-17 Sun 3,610 +10 3,350,330 +399 2,457 -
2024-03-19 Tue 3,610 - 3,351,837 +1507 2,457 -
2024-03-26 Tue 3,620 +10 3,355,838 +4001 2,457 -
2024-04-05 Fri 3,620 - 3,360,641 +4803 2,458 +1
2024-04-07 Sun 3,620 - 3,361,447 +806 2,458 -
2024-04-09 Tue 3,630 +10 3,362,402 +955 2,459 +1
2024-04-11 Thu 3,630 - 3,363,349 +947 2,459 -
2024-04-17 Wed 3,630 - 3,366,000 +2651 2,456 -3
Toplam Özet +40 +30611 +81
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes