SancakOfficial
SancakOfficial

Sancak Official Youtube Channel Organizasyon ve Projeler için; +905427704831

Aboneler

1,360,000

gösterimler

1,184,227,803

Videolar

142

YouTube ID

UCN-skM1NWugeQTSLkVFFnJw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-05-25 Sat 1,360,000 - 1,172,478,297 - 141 -
2024-05-26 Sun 1,360,000 - 1,172,478,297 - 141 -
2024-05-28 Tue 1,360,000 - 1,172,478,297 - 141 -
2024-05-31 Fri 1,360,000 - 1,172,478,297 - 141 -
2024-06-09 Sun 1,360,000 - 1,172,478,297 - 141 -
2024-06-10 Mon 1,360,000 - 1,172,478,297 - 141 -
2024-06-15 Sat 1,360,000 - 1,172,478,297 - 142 +1
2024-06-18 Tue 1,360,000 - 1,172,478,297 - 142 -
2024-06-25 Tue 1,360,000 - 1,184,227,803 +11749506 142 -
2024-06-26 Wed 1,360,000 - 1,184,227,803 - 142 -
2024-07-01 Mon 1,360,000 - 1,184,227,803 - 142 -
2024-07-02 Tue 1,360,000 - 1,184,227,803 - 142 -
2024-07-03 Wed 1,360,000 - 1,184,227,803 - 142 -
2024-07-15 Mon 1,360,000 - 1,184,227,803 - 142 -
2024-07-22 Mon 1,360,000 - 1,184,227,803 - 142 -
Toplam Özet - +11749506 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes