SancakOfficial
SancakOfficial

Sancak Official Youtube Channel Organizasyon ve Projeler için; +905427704831

Aboneler

1,350,000

gösterimler

1,160,579,902

Videolar

138

YouTube ID

UCN-skM1NWugeQTSLkVFFnJw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-27 Tue 1,350,000 - 1,149,054,190 - 134 -
2024-02-29 Thu 1,350,000 - 1,149,054,190 - 134 -
2024-03-01 Fri 1,350,000 - 1,149,054,190 - 134 -
2024-03-10 Sun 1,350,000 - 1,149,054,190 - 134 -
2024-03-13 Wed 1,350,000 - 1,149,054,190 - 134 -
2024-03-14 Thu 1,350,000 - 1,149,054,190 - 135 +1
2024-03-15 Fri 1,350,000 - 1,149,054,190 - 135 -
2024-03-16 Sat 1,350,000 - 1,149,054,190 - 135 -
2024-03-19 Tue 1,350,000 - 1,149,054,190 - 135 -
2024-03-26 Tue 1,350,000 - 1,160,579,902 +11525712 135 -
2024-03-27 Wed 1,350,000 - 1,160,579,902 - 135 -
2024-04-01 Mon 1,350,000 - 1,160,579,902 - 135 -
2024-04-07 Sun 1,350,000 - 1,160,579,902 - 137 +2
2024-04-08 Mon 1,350,000 - 1,160,579,902 - 137 -
2024-04-17 Wed 1,350,000 - 1,160,579,902 - 138 +1
Toplam Özet - +11525712 +4
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes