Dilara & Sertan
Dilara & Sertan

Sevgilimle anılarımızı biriktirdiğimiz kanalımıza hoş geldiniz! ?

Aboneler

1,590

gösterimler

126,417

Videolar

6

YouTube ID

UCNGLkMwoEkaX22urYGeFwww

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-30 Sat 1,600 - 124,892 - 6 -
2024-01-21 Sun 1,600 - 125,188 +296 6 -
2024-01-28 Sun 1,600 - 125,308 +120 6 -
2024-01-29 Mon 1,600 - 125,308 - 6 -
2024-02-11 Sun 1,600 - 125,484 +176 6 -
2024-02-13 Tue 1,600 - 125,508 +24 6 -
2024-02-17 Sat 1,600 - 125,557 +49 6 -
2024-02-29 Thu 1,590 -10 125,722 +165 6 -
2024-03-05 Tue 1,590 - 125,783 +61 6 -
2024-03-10 Sun 1,590 - 125,875 +92 6 -
2024-03-19 Tue 1,590 - 126,004 +129 6 -
2024-03-26 Tue 1,590 - 126,129 +125 6 -
2024-03-27 Wed 1,590 - 126,147 +18 6 -
2024-04-07 Sun 1,590 - 126,279 +132 6 -
2024-04-16 Tue 1,590 - 126,417 +138 6 -
Toplam Özet -10 +1525 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes