Melis Sen
Melis Sen

Dikiş , Tasarım, Adobe Illustrasyon' la ilgili acemi moda tasarımcılarının ihtiyac duyabileceği konularda yardımcı olmaya çalışıyorum. Sewing, Design, Adobe Illustrator and DIY Videos. I try to show what fashion designer students and interested in fashion design might needs.

Aboneler

25,400

gösterimler

29,867,399

Videolar

705

YouTube ID

UCO8nj_nVMInsXyORvwHF4KA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-28 Wed 25,200 - 29,475,090 - 653 -
2024-03-10 Sun 25,300 +100 29,557,908 +82818 661 +8
2024-03-11 Mon 25,300 - 29,566,515 +8607 661 -
2024-03-14 Thu 25,300 - 29,610,227 +43712 669 +8
2024-03-16 Sat 25,300 - 29,617,045 +6818 670 +1
2024-03-19 Tue 25,300 - 29,641,409 +24364 674 +4
2024-03-23 Sat 25,300 - 29,672,249 +30840 677 +3
2024-03-24 Sun 25,400 +100 29,694,302 +22053 677 -
2024-03-26 Tue 25,400 - 29,703,570 +9268 678 +1
2024-03-28 Thu 25,400 - 29,724,400 +20830 680 +2
2024-04-03 Wed 25,400 - 29,771,909 +47509 691 +11
2024-04-06 Sat 25,400 - 29,787,052 +15143 694 +3
2024-04-07 Sun 25,400 - 29,795,331 +8279 695 +1
2024-04-14 Sun 25,400 - 29,844,116 +48785 703 +8
2024-04-17 Wed 25,400 - 29,867,399 +23283 705 +2
Toplam Özet +200 +392309 +52
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes