Doğan Cem
Doğan Cem

(Kontrtenor) Doğan Cem Kimdir ? 1997 yılında Zonguldak’ta dünyaya gelen Doğan Cem, Kontrtenor (Sopranist), Vokalist, Şan Eğitmeni, Vokal Koçu, Opera Sanatçısı ve Müzisyen olarak başarılı kariyerini sürdürmektedir. Doğma büyüme Zonguldak, aslen ise Kastamonu’ludur. Eğitim hayatını Lise dönemine kadar Zonguldak’ta sürdürmüştür. Küçük yaştan itibaren müzik eğitimi almaya başlayan Doğan Cem, Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünü kazanmıştır. Lisans 2. sınıfa kadar eğitimine devam etmiş, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde Eğitimini Soprano Melike Bolat’tan almıştır. Sonrasında Türkiye'nin ilk diplomalı Kontrtenoru Kaan Buldular ile ders yaptıktan sonra Kaan Buldular'ın Eğitmeni Lynn Trepel Çağlar ile çalışmak için, 2017 senesinde İstanbul’a yerleşen Doğan Cem, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü sınavlarına girmiş ve okulu 1. olarak kazanmıştır. Şuan Şan Eğitmenliği ve Vokal Koçluğu yapmaktadır.

Aboneler

154,000

gösterimler

107,470,236

Videolar

330

YouTube ID

UCOsDaWlXsSmk6Goqo8tLOsg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-10-15 Sun 148,000 - 100,049,677 - 296 -
2023-10-18 Wed 148,000 - 100,516,530 +466853 300 +4
2023-10-29 Sun 149,000 +1000 101,668,698 +1152168 301 +1
2023-10-30 Mon 149,000 - 101,775,001 +106303 301 -
2023-11-01 Wed 149,000 - 101,938,645 +163644 301 -
2023-11-02 Thu 149,000 - 102,026,849 +88204 301 -
2023-11-05 Sun 149,000 - 102,311,948 +285099 301 -
2023-11-10 Fri 150,000 +1000 102,791,904 +479956 302 +1
2023-11-12 Sun 150,000 - 103,028,118 +236214 303 +1
2023-11-13 Mon 150,000 - 103,169,735 +141617 304 +1
2023-11-24 Fri 151,000 +1000 104,698,017 +1528282 306 +2
2023-11-26 Sun 152,000 +1000 105,000,958 +302941 307 +1
2023-12-04 Mon 153,000 +1000 106,573,891 +1572933 316 +9
2023-12-05 Tue 153,000 - 106,851,137 +277246 317 +1
2023-12-07 Thu 154,000 +1000 107,470,236 +619099 330 +13
Toplam Özet +6000 +7420559 +34
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes