Zeynep Karababa
Zeynep Karababa

Zeynep Karababa (d. 1965, Sivas), ozan geleneği sürdüren müzik sanatçıdır. Zeynep Karababa, halk ozanı Mehmet Ali Karababa'nın kızıdır. Zeynep Karababa, 4 adet albüm yayınlamıştır. Sanat hayatına Ankara'da devam etmektedir.

Aboneler

21,000

gösterimler

16,021,503

Videolar

120

YouTube ID

UCPJMWhyk17PbW5Mia_JaBUA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-15 Thu 20,900 - 15,745,567 - 120 -
2024-02-16 Fri 20,900 - 15,758,468 +12901 120 -
2024-02-17 Sat 20,900 - 15,758,468 - 120 -
2024-02-21 Wed 20,900 - 15,786,316 +27848 120 -
2024-03-02 Sat 20,900 - 15,850,787 +64471 120 -
2024-03-08 Fri 20,900 - 15,881,924 +31137 120 -
2024-03-10 Sun 20,900 - 15,890,501 +8577 120 -
2024-03-14 Thu 20,900 - 15,907,634 +17133 120 -
2024-03-16 Sat 20,900 - 15,911,676 +4042 120 -
2024-03-19 Tue 20,900 - 15,922,828 +11152 120 -
2024-03-22 Fri 20,900 - 15,928,877 +6049 120 -
2024-03-26 Tue 21,000 +100 15,943,738 +14861 120 -
2024-04-06 Sat 21,000 - 15,980,666 +36928 120 -
2024-04-11 Thu 21,000 - 15,998,812 +18146 120 -
2024-04-17 Wed 21,000 - 16,021,503 +22691 120 -
Toplam Özet +100 +275936 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes