cemre ışıksal
cemre ışıksal

Aboneler

843

gösterimler

72,994

Videolar

37

YouTube ID

UCPJTCKagBNT_QM_S1OCi8Tg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-23 Fri 846 - 72,883 - 37 -
2024-03-05 Tue 845 -1 72,892 +9 37 -
2024-03-06 Wed 845 - 75,374 +2482 37 -
2024-03-07 Thu 845 - 75,377 +3 37 -
2024-03-10 Sun 845 - 72,904 -2473 37 -
2024-03-19 Tue 844 -1 72,928 +24 37 -
2024-03-23 Sat 844 - 72,949 +21 37 -
2024-03-31 Sun 843 -1 72,962 +13 37 -
2024-04-01 Mon 843 - 72,962 - 37 -
2024-04-04 Thu 843 - 72,970 +8 37 -
2024-04-12 Fri 843 - 72,980 +10 37 -
2024-04-15 Mon 843 - 72,990 +10 37 -
2024-04-19 Fri 843 - 72,994 +4 37 -
2024-04-20 Sat 843 - 72,994 - 37 -
2024-04-21 Sun 843 - 72,994 - 37 -
Toplam Özet -3 +111 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes