Hejir Official
Hejir Official

Don’t forget to subscribe!

Aboneler

156,000

gösterimler

237,376

Videolar

54

YouTube ID

UCPcVb-GDZzhMOIbit8WZ9bA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-06-05 Wed 135,000 - 177,003 - 54 -
2024-06-09 Sun 136,000 +1000 179,142 +2139 54 -
2024-06-10 Mon 136,000 - 179,674 +532 54 -
2024-06-15 Sat 137,000 +1000 183,258 +3584 54 -
2024-06-16 Sun 138,000 +1000 183,258 - 54 -
2024-06-18 Tue 138,000 - 185,239 +1981 54 -
2024-06-25 Tue 140,000 +2000 189,816 +4577 54 -
2024-06-26 Wed 140,000 - 190,436 +620 54 -
2024-07-06 Sat 151,000 +11000 219,800 +29364 54 -
2024-07-07 Sun 151,000 - 221,604 +1804 54 -
2024-07-11 Thu 153,000 +2000 226,020 +4416 54 -
2024-07-15 Mon 153,000 - 229,595 +3575 54 -
2024-07-16 Tue 154,000 +1000 230,645 +1050 54 -
2024-07-17 Wed 154,000 - 231,709 +1064 54 -
2024-07-22 Mon 156,000 +2000 237,376 +5667 54 -
Toplam Özet +21000 +60373 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes