Blue Baritone
Blue Baritone

Merhabalar, Sizlerin oyun kanalı olarak nitelendirdiğim bu kanalda amacım eğlenceli oyun videoları ile hoş vakit geçirmenizi sağlayabilmek. Seçeceğim oyunları genellikle içeriği zengin, detaylı ve vaktinizi hoş geçirebileceğinize inandığım şekilde oluşturmaya özen gösteriyorum. Sizlerden alacağım olumlu ve olumsuz tüm eleştirilerinize açığım. Elbette hepimizin birşeyleri beğenmek kadar beğenmemeye hakkı olduğunu unutmayalım. Yapıcı ve birbirimize karşı saygı çerçevesinde olmasına özen göstermenizi rica ederim. Umarım ki sizlerin desteğiyle hoş ve eğlenceli bir kanal olmayı başarabiliriz. Birde küçük not, Oyunları oynama konusunda çokta becerikli olduğumu söyleyemeyeceğim. Bu yüzden kimi zaman başarısızlıklarıma katlanarak izlemeniz birazda olsa canınızı sıkıyor olabilir. Lütfen kusura bakmayın. :) Bu kısımları okumaya ayırdığınız vakit ve bana katlandığınız için ayrıca teşekkür ederim. Görüşmek üzere. :D

Aboneler

450

gösterimler

88,392

Videolar

1,050

YouTube ID

UCQFx6jkWBMoIrpkp2WEgvGQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-15 Thu 452 - 87,519 - 1,050 -
2024-02-17 Sat 451 -1 87,557 +38 1,050 -
2024-02-18 Sun 451 - 87,579 +22 1,050 -
2024-02-28 Wed 450 -1 87,707 +128 1,050 -
2024-03-02 Sat 450 - 87,728 +21 1,050 -
2024-03-10 Sun 449 -1 87,910 +182 1,050 -
2024-03-14 Thu 449 - 87,965 +55 1,050 -
2024-03-18 Mon 449 - 88,033 +68 1,050 -
2024-03-19 Tue 449 - 88,033 - 1,050 -
2024-03-26 Tue 449 - 88,127 +94 1,050 -
2024-03-28 Thu 450 +1 88,150 +23 1,050 -
2024-03-29 Fri 450 - 88,164 +14 1,050 -
2024-04-07 Sun 450 - 88,269 +105 1,050 -
2024-04-09 Tue 450 - 88,293 +24 1,050 -
2024-04-17 Wed 450 - 88,392 +99 1,050 -
Toplam Özet -2 +873 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes