JamirYoo Tube
JamirYoo Tube

Tuna Miraç'ın oyun ve eğlence dolu dünyasına hoşgeldiniz. Her çeşit eğlenceli oyun ve oyuncak videoları bu kanalda. VİDEOLARIMIZI BEĞENMEYİ VE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!! Sizlerle eğlenceli sürpriz videolar paylaşacağız. Tuna Miraç'ın eğlence ve oyun dolu dünyasına katılmak için bizi izlemeye devam edin. Kendinize çoook çoook iyi bakın, hep mutlu kalın.. İletişim ve iş ortaklığı için : balkafa24@gmail.com

Aboneler

1,090

gösterimler

51,727

Videolar

34

YouTube ID

UCQSy2t2jwNtZI7cVK8Oy15g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-11-16 Thu 1,100 - 50,695 - 34 -
2023-12-07 Thu 1,100 - 50,950 +255 34 -
2023-12-19 Tue 1,100 - 51,080 +130 34 -
2023-12-29 Fri 1,100 - 51,215 +135 34 -
2024-01-19 Fri 1,090 -10 51,481 +266 34 -
2024-01-28 Sun 1,090 - 51,519 +38 34 -
2024-01-29 Mon 1,090 - 51,519 - 34 -
2024-02-10 Sat 1,090 - 51,543 +24 34 -
2024-02-13 Tue 1,090 - 51,547 +4 34 -
2024-02-17 Sat 1,090 - 51,555 +8 34 -
2024-03-04 Mon 1,090 - 51,630 +75 34 -
2024-03-10 Sun 1,090 - 51,661 +31 34 -
2024-03-19 Tue 1,090 - 51,698 +37 34 -
2024-03-25 Mon 1,090 - 51,704 +6 34 -
2024-04-16 Tue 1,090 - 51,727 +23 34 -
Toplam Özet -10 +1032 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes