ECEM FATMA DÜNDAR
ECEM FATMA DÜNDAR

Herkese Merhabalar Arkadaşlar ? ? Ben ECEM FATMA DÜNDAR ? ? ? Kanalımda Trendler ? , Makyaj ? , Alışveriş ? Vlog ? Ve Çeşitli Videolarım Gelecektir. Herkese İyi Seyirler Diliyorum ? ? Kanalıma Abone Olmayı ? Bildirimleri Açmayı Unutmayın ?? VE En Önemlisi Videoları Beğenip ??Paylaşmayı ✅ Unutmayın ! ? Kafama Estikçe Yeni Videolarım ? Gelmeye Devam Ediyor ! ? Aşağıdaki⬇ Link'lerden Sosyal Medya ❤ Hesaplarıma Ulaşabilirsiniz ? ⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇ Instagram ☑ :http://link.tl/20WGg Facebook ☑ :http://link.tl/20WGK Reklam Ve İş Birliği İçin ☑ :ecem_dundar.12@hotmail.com

Aboneler

759

gösterimler

17,872

Videolar

21

YouTube ID

UCQl1YLl4UwHYvoV3TP5rguw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-20 Sat 765 - 17,852 - 21 -
2024-01-28 Sun 764 -1 17,853 +1 21 -
2024-01-29 Mon 764 - 17,853 - 21 -
2024-01-31 Wed 764 - 17,853 - 21 -
2024-02-11 Sun 762 -2 17,853 - 21 -
2024-02-13 Tue 762 - 17,854 +1 21 -
2024-02-17 Sat 762 - 17,854 - 21 -
2024-02-23 Fri 762 - 17,855 +1 21 -
2024-03-06 Wed 762 - 23,399 +5544 21 -
2024-03-10 Sun 762 - 17,857 -5542 21 -
2024-03-17 Sun 761 -1 17,860 +3 21 -
2024-03-19 Tue 761 - 17,860 - 21 -
2024-03-28 Thu 761 - 17,865 +5 21 -
2024-04-09 Tue 759 -2 17,871 +6 21 -
2024-04-16 Tue 759 - 17,872 +1 21 -
Toplam Özet -6 +20 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes