Rahatlatıcı Videolar
Rahatlatıcı Videolar

Rahatlatıcı Videolar Kanalına Hoş Geldiniz. Kanalımızda Her Gün Derlediğimiz Slime Videolarını Paylaşıyoruz.

Aboneler

3,850,000

gösterimler

239,857,105

Videolar

1,475

YouTube ID

UCR0YssFs8nYdbbsyObtl_6w

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 3,850,000 - 238,123,535 - 1,441 -
2024-03-03 Sun 3,850,000 - 238,562,691 +439156 1,449 +8
2024-03-10 Sun 3,850,000 - 238,701,425 +138734 1,453 +4
2024-03-14 Thu 3,850,000 - 238,818,874 +117449 1,455 +2
2024-03-16 Sat 3,850,000 - 238,842,129 +23255 1,454 -1
2024-03-19 Tue 3,850,000 - 238,932,916 +90787 1,456 +2
2024-03-21 Thu 3,850,000 - 239,002,168 +69252 1,457 +1
2024-03-24 Sun 3,850,000 - 239,055,491 +53323 1,460 +3
2024-03-26 Tue 3,850,000 - 239,139,275 +83784 1,460 -
2024-03-28 Thu 3,850,000 - 239,183,876 +44601 1,460 -
2024-04-06 Sat 3,850,000 - 239,454,827 +270951 1,466 +6
2024-04-07 Sun 3,850,000 - 239,486,865 +32038 1,468 +2
2024-04-14 Sun 3,850,000 - 239,726,914 +240049 1,474 +6
2024-04-16 Tue 3,850,000 - 239,832,113 +105199 1,475 +1
2024-04-17 Wed 3,850,000 - 239,857,105 +24992 1,475 -
Toplam Özet - +1733570 +34
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes