netd müzik
netd müzik

netd müzik, anlaşmalı müzik yapım firmalarından sağladığı, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformudur.

Aboneler

25,200,000

gösterimler

60,073,107,255

Videolar

25,178

YouTube ID

UCR5wZcXtOUka8jTA57flzMg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-10 Sun 25,000,000 - 59,430,154,261 - 24,993 -
2024-03-11 Mon 25,000,000 - 59,448,723,559 +18569298 24,993 -
2024-03-14 Thu 25,000,000 - 59,499,889,489 +51165930 25,020 +27
2024-03-19 Tue 25,000,000 - 59,568,362,318 +68472829 25,038 +18
2024-03-20 Wed 25,000,000 - 59,599,319,624 +30957306 25,047 +9
2024-03-21 Thu 25,000,000 - 59,615,832,981 +16513357 25,049 +2
2024-03-23 Sat 25,000,000 - 59,646,291,905 +30458924 25,067 +18
2024-03-26 Tue 25,100,000 +100000 59,695,505,793 +49213888 25,071 +4
2024-03-26 Tue 25,100,000 - 59,695,505,793 - 25,073 +2
2024-04-01 Mon 25,100,000 - 59,800,789,792 +105283999 25,096 +23
2024-04-04 Thu 25,100,000 - 59,847,326,955 +46537163 25,110 +14
2024-04-06 Sat 25,100,000 - 59,881,797,646 +34470691 25,127 +17
2024-04-08 Mon 25,100,000 - 59,897,338,926 +15541280 25,128 +1
2024-04-16 Tue 25,200,000 +100000 60,054,638,610 +157299684 25,171 +43
2024-04-17 Wed 25,200,000 - 60,073,107,255 +18468645 25,178 +7
Toplam Özet +200000 +642952994 +185
Sonraki güncelleme 3 hours 54 minutes