netd müzik
netd müzik

netd müzik, anlaşmalı müzik yapım firmalarından sağladığı, Türkçe pop müzikten alternatif müziğe kadar çeşitli tarzlardaki müzik kliplerinin resmi yayın platformudur.

Aboneler

25,000,000

gösterimler

59,316,509,290

Videolar

24,967

YouTube ID

UCR5wZcXtOUka8jTA57flzMg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-12-19 Tue 24,700,000 - 58,638,227,509 - 24,477 -
2023-12-23 Sat 24,700,000 - 58,713,544,946 +75317437 24,508 +31
2023-12-25 Mon 24,800,000 +100000 58,744,902,581 +31357635 24,516 +8
2024-01-03 Wed 24,800,000 - 58,454,833,109 -290069472 24,525 +9
2024-01-04 Thu 24,800,000 - 58,483,808,430 +28975321 24,539 +14
2024-01-11 Thu 24,800,000 - 58,587,757,711 +103949281 24,594 +55
2024-01-23 Tue 24,800,000 - 58,756,657,481 +168899770 24,665 +71
2024-01-28 Sun 24,900,000 +100000 58,836,548,343 +79890862 24,692 +27
2024-01-29 Mon 24,900,000 - 58,836,548,343 - 24,692 -
2024-02-13 Tue 24,900,000 - 59,053,881,350 +217333007 24,817 +125
2024-02-14 Wed 24,900,000 - 59,070,270,640 +16389290 24,818 +1
2024-02-15 Thu 24,900,000 - 59,070,270,640 - 24,830 +12
2024-02-17 Sat 24,900,000 - 59,120,410,967 +50140327 24,862 +32
2024-02-29 Thu 25,000,000 +100000 59,282,969,070 +162558103 24,945 +83
2024-03-02 Sat 25,000,000 - 59,316,509,290 +33540220 24,967 +22
Toplam Özet +300000 +678281781 +490
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes