AKBABA TARIM
AKBABA TARIM

Bursa/KARACABEY/Emre AKBABA İnstagram/ Akbabatarim

Aboneler

1,200

gösterimler

1,870,439

Videolar

302

YouTube ID

UCR8a2OGIygH9fDbLVh0Sbhw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-07 Thu 1,200 - 1,866,148 - 299 -
2024-03-08 Fri 1,200 - 1,866,232 +84 299 -
2024-03-10 Sun 1,200 - 1,866,305 +73 299 -
2024-03-15 Fri 1,200 - 1,867,247 +942 300 +1
2024-03-19 Tue 1,200 - 1,867,525 +278 300 -
2024-03-21 Thu 1,200 - 1,867,716 +191 301 +1
2024-03-22 Fri 1,200 - 1,867,716 - 301 -
2024-03-27 Wed 1,200 - 1,868,579 +863 301 -
2024-03-29 Fri 1,200 - 1,868,630 +51 301 -
2024-04-01 Mon 1,200 - 1,868,849 +219 301 -
2024-04-04 Thu 1,200 - 1,868,955 +106 301 -
2024-04-08 Mon 1,200 - 1,869,101 +146 302 +1
2024-04-19 Fri 1,200 - 1,870,345 +1244 302 -
2024-04-20 Sat 1,200 - 1,870,396 +51 302 -
2024-04-21 Sun 1,200 - 1,870,439 +43 302 -
Toplam Özet - +4291 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes