Aboneler

6,220,000

gösterimler

1,755,658,648

Videolar

49

YouTube ID

UCRBLdLVbiPnKYZ94qE4z3gg

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 6,230,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-02-20 Tue 6,230,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-02 Sat 6,230,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-09 Sat 6,230,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-10 Sun 6,230,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-14 Thu 6,230,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-16 Sat 6,220,000 -10000 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-19 Tue 6,220,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-22 Fri 6,220,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-26 Tue 6,220,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-03-27 Wed 6,220,000 - 1,738,057,021 - 49 -
2024-04-07 Sun 6,220,000 - 1,755,658,648 +17601627 49 -
2024-04-13 Sat 6,220,000 - 1,755,658,648 - 49 -
2024-04-14 Sun 6,220,000 - 1,755,658,648 - 49 -
2024-04-17 Wed 6,220,000 - 1,755,658,648 - 49 -
Toplam Özet -10000 +17601627 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes