Bursa Kick Boks
Bursa Kick Boks

Bursa Kick Boks Milli Takımlar Antrenörü Sefer GÜNEŞ 0545 218 78 58

Aboneler

1,720

gösterimler

790,006

Videolar

1,157

YouTube ID

UCREltFqzJJAj0wguc71pdSA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-04-04 Thu 1,720 - 783,591 - 1,149 -
2024-04-05 Fri 1,720 - 783,859 +268 1,149 -
2024-04-07 Sun 1,720 - 784,008 +149 1,150 +1
2024-04-15 Mon 1,720 - 785,216 +1208 1,150 -
2024-04-17 Wed 1,720 - 785,295 +79 1,151 +1
2024-04-19 Fri 1,720 - 785,700 +405 1,152 +1
2024-04-20 Sat 1,720 - 785,700 - 1,152 -
2024-04-21 Sun 1,720 - 785,969 +269 971 -181
2024-04-27 Sat 1,720 - 786,777 +808 1,154 +183
2024-04-29 Mon 1,720 - 786,965 +188 1,154 -
2024-05-07 Tue 1,720 - 788,009 +1044 1,154 -
2024-05-08 Wed 1,720 - 788,226 +217 1,154 -
2024-05-09 Thu 1,720 - 788,337 +111 1,154 -
2024-05-10 Fri 1,720 - 788,463 +126 1,154 -
2024-05-20 Mon 1,720 - 790,006 +1543 1,157 +3
Toplam Özet - +6415 +8
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes