Sofia - Peruana en Turquia
Sofia - Peruana en Turquia

Soy una peruana viviendo en Turquia, vengan a conocer conmigo el país ??❤️??

Aboneler

31,700

gösterimler

9,417,763

Videolar

498

YouTube ID

UCRxQnIkIA21Ppft8XrZBdag

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-27 Tue 31,500 - 9,605,889 - 509 -
2024-03-05 Tue 31,600 +100 9,126,199 -479690 479 -30
2024-03-08 Fri 31,600 - 9,097,176 -29023 480 +1
2024-03-10 Sun 31,600 - 9,124,524 +27348 481 +1
2024-03-14 Thu 31,600 - 9,157,236 +32712 483 +2
2024-03-19 Tue 31,600 - 9,186,014 +28778 485 +2
2024-03-22 Fri 31,600 - 9,216,213 +30199 486 +1
2024-03-24 Sun 31,600 - 9,222,454 +6241 487 +1
2024-03-26 Tue 31,600 - 9,244,918 +22464 488 +1
2024-03-30 Sat 31,600 - 9,274,174 +29256 489 +1
2024-04-01 Mon 31,600 - 9,286,923 +12749 490 +1
2024-04-06 Sat 31,600 - 9,311,913 +24990 492 +2
2024-04-10 Wed 31,600 - 9,326,849 +14936 494 +2
2024-04-12 Fri 31,600 - 9,345,249 +18400 494 -
2024-04-17 Wed 31,700 +100 9,417,763 +72514 498 +4
Toplam Özet +200 -188126 -11
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes