Aboneler

1,400

gösterimler

21,849

Videolar

119

YouTube ID

UCSAxXrsx5dj-OH1Kf7aNheQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-13 Tue 1,410 - 21,846 - 119 -
2024-02-17 Sat 1,410 - 21,847 +1 119 -
2024-02-24 Sat 1,410 - 21,847 - 119 -
2024-02-29 Thu 1,410 - 21,847 - 119 -
2024-03-07 Thu 1,410 - 21,848 +1 119 -
2024-03-10 Sun 1,410 - 21,848 - 119 -
2024-03-11 Mon 1,410 - 21,848 - 119 -
2024-03-15 Fri 1,410 - 21,848 - 119 -
2024-03-19 Tue 1,400 -10 21,848 - 119 -
2024-03-21 Thu 1,400 - 21,848 - 119 -
2024-03-27 Wed 1,400 - 21,848 - 119 -
2024-03-29 Fri 1,400 - 21,848 - 119 -
2024-04-04 Thu 1,400 - 21,849 +1 119 -
2024-04-07 Sun 1,400 - 21,848 -1 119 -
2024-04-16 Tue 1,400 - 21,849 +1 119 -
Toplam Özet -10 +3 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes