Trap Tiger TV
Trap Tiger TV

?TRAP TIGER Trap | Hip Hop | Reggae | Electro Dance | Pop | Bachata | Mambo | RNB | REGGAETON | RAP SUBS GOALS 500✔ 1000 1500 2000 VIEWS GOALS 10.000✔ 20.000✔ 30.000✔ 40.000✔ 50.000 ✔100.000 ✔110.000 ✔120.000 ✔ 130.000 ✔140.000 ✔150.000 ✔200.000 Abone Olmayı Unutmayınız NOT:ABDULLAH GENÇ

Aboneler

1,230

gösterimler

143,739

Videolar

27

YouTube ID

UCT6AlQpCsoHL32mMjQJzkgw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-27 Sat 1,240 - 143,526 - 27 -
2024-01-28 Sun 1,240 - 143,533 +7 27 -
2024-01-29 Mon 1,240 - 143,533 - 27 -
2024-02-01 Thu 1,240 - 143,552 +19 27 -
2024-02-02 Fri 1,240 - 143,552 - 27 -
2024-02-13 Tue 1,230 -10 143,581 +29 27 -
2024-02-25 Sun 1,230 - 143,619 +38 27 -
2024-03-07 Thu 1,230 - 143,650 +31 27 -
2024-03-10 Sun 1,230 - 143,650 - 27 -
2024-03-19 Tue 1,230 - 143,670 +20 27 -
2024-03-27 Wed 1,230 - 143,682 +12 27 -
2024-03-31 Sun 1,230 - 143,683 +1 27 -
2024-04-01 Mon 1,230 - 143,690 +7 27 -
2024-04-11 Thu 1,230 - 143,722 +32 27 -
2024-04-16 Tue 1,230 - 143,739 +17 27 -
Toplam Özet -10 +213 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes