Tanıtım Sepeti
Tanıtım Sepeti

Bilgi, paylaştıkça çoğalır. ©Hücresel

Aboneler

4,130

gösterimler

1,271,545

Videolar

70

YouTube ID

UCTY1NC9NC0QHq3NzhaWBH-g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-13 Tue 4,120 - 1,257,843 - 67 -
2024-02-14 Wed 4,120 - 1,258,054 +211 67 -
2024-02-17 Sat 4,120 - 1,258,562 +508 67 -
2024-03-01 Fri 4,120 - 1,260,878 +2316 67 -
2024-03-10 Sun 4,120 - 1,262,206 +1328 67 -
2024-03-14 Thu 4,130 +10 1,263,094 +888 67 -
2024-03-19 Tue 4,130 - 1,264,092 +998 70 +3
2024-03-21 Thu 4,120 -10 1,265,470 +1378 70 -
2024-03-26 Tue 4,120 - 1,266,923 +1453 70 -
2024-04-02 Tue 4,120 - 1,268,179 +1256 70 -
2024-04-07 Sun 4,130 +10 1,269,158 +979 70 -
2024-04-13 Sat 4,130 - 1,270,289 +1131 70 -
2024-04-19 Fri 4,130 - 1,271,265 +976 70 -
2024-04-20 Sat 4,130 - 1,271,265 - 70 -
2024-04-21 Sun 4,130 - 1,271,545 +280 70 -
Toplam Özet +10 +13702 +3
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes