Türkiye domuz avı foto video paylaşımı
Türkiye domuz avı foto video paylaşımı

Abone olana ben de mutlaka abone olacağım hemen olmasada mutlaka olurum

Aboneler

409

gösterimler

291,242

Videolar

175

YouTube ID

UCTfqT_etO5cJmvfyFXeeO3g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-17 Sat 405 - 287,554 - 175 -
2024-03-02 Sat 405 - 288,283 +729 175 -
2024-03-08 Fri 406 +1 288,644 +361 175 -
2024-03-10 Sun 407 +1 288,690 +46 175 -
2024-03-11 Mon 407 - 288,736 +46 175 -
2024-03-13 Wed 407 - 288,901 +165 175 -
2024-03-19 Tue 408 +1 289,165 +264 175 -
2024-03-24 Sun 407 -1 289,474 +309 175 -
2024-04-03 Wed 409 +2 290,007 +533 175 -
2024-04-05 Fri 409 - 290,090 +83 175 -
2024-04-06 Sat 409 - 290,140 +50 175 -
2024-04-16 Tue 409 - 290,896 +756 175 -
2024-04-19 Fri 409 - 291,137 +241 175 -
2024-04-20 Sat 409 - 291,137 - 175 -
2024-04-21 Sun 409 - 291,242 +105 175 -
Toplam Özet +4 +3688 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes