Meryem ile Kodlama Dersi
Meryem ile Kodlama Dersi

Merhaba arkadaşlar ben Meryem. Kanalımda kodlama eğitim videoları paylaşıyorum. Sizlere Code.org, Scratch, Small Basic gibi kodlamaya yeni başlayan çocuklar için uygun uygulamalar ile ilgili öğrendiğim bilgileri aktarmaya çalışacağım. Videoları yaparken aslında birlikte öğreneceğiz. Hem eğlenerek kodlama öğreneceğiniz hem de okuldaki kodlama derslerinizde faydalı olacağını umuyorum. Herkese iyi seyirler...

Aboneler

3,400

gösterimler

601,480

Videolar

260

YouTube ID

UCToc2OkmtL6Kdi2FHouBYiQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 1,830 - 564,736 - 258 -
2024-03-07 Thu 1,830 - 565,980 +1244 258 -
2024-03-08 Fri 1,830 - 566,211 +231 258 -
2024-03-10 Sun 1,830 - 566,426 +215 258 -
2024-03-14 Thu 1,830 - 567,669 +1243 258 -
2024-03-19 Tue 1,890 +60 569,192 +1523 259 +1
2024-03-21 Thu 2,030 +140 572,669 +3477 259 -
2024-03-24 Sun 2,610 +580 579,870 +7201 259 -
2024-03-28 Thu 3,140 +530 590,685 +10815 259 -
2024-04-02 Tue 3,320 +180 596,002 +5317 260 +1
2024-04-09 Tue 3,390 +70 599,102 +3100 260 -
2024-04-17 Wed 3,400 +10 600,384 +1282 260 -
2024-04-19 Fri 3,400 - 601,125 +741 260 -
2024-04-20 Sat 3,400 - 601,287 +162 260 -
2024-04-21 Sun 3,400 - 601,480 +193 260 -
Toplam Özet +1570 +36744 +2
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes