Murouuuu
Murouuuu

Agalarrrrr İzle gitsin ye bitsin

Aboneler

251

gösterimler

45,789

Videolar

4

YouTube ID

UCU7LnwbSHx-SXaVg1BLoynA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-29 Mon 250 - 45,727 - 9 -
2024-02-02 Fri 250 - 45,728 +1 9 -
2024-02-13 Tue 251 +1 45,741 +13 4 -5
2024-02-17 Sat 251 - 45,744 +3 4 -
2024-02-26 Mon 251 - 45,747 +3 4 -
2024-03-08 Fri 251 - 45,753 +6 4 -
2024-03-10 Sun 251 - 45,753 - 4 -
2024-03-19 Tue 251 - 45,758 +5 4 -
2024-03-21 Thu 251 - 45,758 - 4 -
2024-03-23 Sat 251 - 45,760 +2 4 -
2024-04-02 Tue 251 - 45,768 +8 4 -
2024-04-03 Wed 251 - 45,771 +3 4 -
2024-04-11 Thu 251 - 45,785 +14 4 -
2024-04-15 Mon 251 - 45,788 +3 4 -
2024-04-16 Tue 251 - 45,789 +1 4 -
Toplam Özet +1 +62 -5
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes