Sevimli Dostlar
Sevimli Dostlar

Türkiye'nin en çok izlenen #anaokulu ve okul öncesi çizgi film bebek şarkıları / çocuk şarkıları YouTube kanalı #SevimliDostlar 9 milyon aboneyi aştı! Her ay 12 milyon farklı takipçi Sevimli Dostlar videolarını izliyor. Sen de abone ol: http://goo.gl/DBw0cN Kırmızı Balık, Ali Baba'nın Çiftliği, Küçük Kurbağa, Mini Mini Bir Kuş Donmuştu, Arı Vız Vız Vız, Bak Postacı Geliyor gibi klasik çocuk şarkılarının yanısıra, 100'ün üzerinde özgün ve eğitici bebek şarkıları ile çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor. Aynı zamanda Nursery Rhymes & Kids Songs in English Oynatma Listesinde Sevimli Dostlar ile İngilizce Çocuk Şarkılarını da bulabilirsiniz. Old MacDonald, Finger Family, ABC Song, Wheels on the Bus, If You're Happy...

Aboneler

9,390,000

gösterimler

9,959,887,382

Videolar

1,355

YouTube ID

UCURSfY00AASuqKxT-V2Gi1g

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-07 Thu 9,250,000 - 10,657,806,799 - 1,257 -
2024-03-10 Sun 9,260,000 +10000 10,680,872,394 +23065595 1,265 +8
2024-03-14 Thu 9,280,000 +20000 10,710,678,601 +29806207 1,276 +11
2024-03-15 Fri 9,280,000 - 10,718,234,459 +7555858 1,276 -
2024-03-19 Tue 9,290,000 +10000 10,746,693,856 +28459397 1,288 +12
2024-03-25 Mon 9,310,000 +20000 10,794,154,890 +47461034 1,301 +13
2024-03-26 Tue 9,320,000 +10000 10,801,233,445 +7078555 1,306 +5
2024-03-27 Wed 9,320,000 - 10,809,010,579 +7777134 1,309 +3
2024-03-28 Thu 9,330,000 +10000 10,816,141,285 +7130706 1,311 +2
2024-03-29 Fri 9,330,000 - 10,823,493,535 +7352250 1,314 +3
2024-03-30 Sat 9,330,000 - 10,829,967,354 +6473819 1,317 +3
2024-04-01 Mon 9,340,000 +10000 10,843,975,228 +14007874 1,321 +4
2024-04-06 Sat 9,360,000 +20000 10,877,405,285 +33430057 1,334 +13
2024-04-12 Fri 9,380,000 +20000 10,910,775,455 +33370170 1,347 +13
2024-04-17 Wed 9,390,000 +10000 9,959,887,382 -950888073 1,355 +8
Toplam Özet +140000 -697919417 +98
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes