Yunus Emre Ahıskalı
Yunus Emre Ahıskalı

AHISKA TÜRKÜ✔ Video blogger???? HABER KOMEDİ İLGİNC VİDEOLAR

Aboneler

5,690

gösterimler

8,331,182

Videolar

140

YouTube ID

UCVB--tCj8Zsh2uzgNOlKYyQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-02-25 Sun 5,710 - 8,329,853 - 140 -
2024-03-07 Thu 5,710 - 8,330,243 +390 140 -
2024-03-10 Sun 5,710 - 8,330,297 +54 140 -
2024-03-14 Thu 5,710 - 8,330,434 +137 140 -
2024-03-15 Fri 5,710 - 8,330,474 +40 140 -
2024-03-19 Tue 5,700 -10 8,330,555 +81 140 -
2024-03-20 Wed 5,700 - 8,330,591 +36 140 -
2024-03-24 Sun 5,700 - 8,330,703 +112 140 -
2024-03-25 Mon 5,700 - 8,330,703 - 140 -
2024-04-01 Mon 5,690 -10 8,330,903 +200 140 -
2024-04-04 Thu 5,690 - 8,330,955 +52 140 -
2024-04-11 Thu 5,690 - 8,331,086 +131 140 -
2024-04-13 Sat 5,690 - 8,331,126 +40 140 -
2024-04-15 Mon 5,690 - 8,331,173 +47 140 -
2024-04-16 Tue 5,690 - 8,331,182 +9 140 -
Toplam Özet -20 +1329 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes