Karadenizli Maceracı
Karadenizli Maceracı

Merhaba, ben Rıdvan ; Bu kanalda Doğaya dair her şey; Kamp yemekleri, Doğa yürüyüşü, Kamp, yemek tarifleri, Balık Avı, Doğa Lezzetleri, Doğa Maceraları Hello, I'm Ridvan ; Everything about Nature on this channel; Camping food, Trekking, Camping, recipes, Fishing, Nature Delicacies, Nature Adventures Instagram : https://www.instagram.com/karadenizli.maceraci/ Facebook : https://www.facebook.com/Ridvan052/

Aboneler

8,830,000

gösterimler

3,369,586,815

Videolar

173

YouTube ID

UCVEvXfblll0OjxBE_I9YeOw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-04 Mon 8,310,000 - 3,139,365,230 - 165 -
2024-03-08 Fri 8,350,000 +40000 3,155,879,865 +16514635 165 -
2024-03-09 Sat 8,370,000 +20000 3,159,977,264 +4097399 166 +1
2024-03-11 Mon 8,380,000 +10000 3,166,305,646 +6328382 166 -
2024-03-14 Thu 8,410,000 +30000 3,177,409,197 +11103551 166 -
2024-03-16 Sat 8,440,000 +30000 3,190,313,653 +12904456 166 -
2024-03-17 Sun 8,460,000 +20000 3,198,521,785 +8208132 167 +1
2024-03-19 Tue 8,530,000 +70000 3,218,474,574 +19952789 167 -
2024-03-20 Wed 8,540,000 +10000 3,230,168,347 +11693773 167 -
2024-03-22 Fri 8,570,000 +30000 3,239,385,814 +9217467 167 -
2024-03-26 Tue 8,630,000 +60000 3,271,335,561 +31949747 168 +1
2024-04-04 Thu 8,720,000 +90000 3,315,212,661 +43877100 170 +2
2024-04-07 Sun 8,750,000 +30000 3,325,643,455 +10430794 171 +1
2024-04-12 Fri 8,790,000 +40000 3,345,700,885 +20057430 172 +1
2024-04-17 Wed 8,830,000 +40000 3,369,586,815 +23885930 173 +1
Toplam Özet +520000 +230221585 +8
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes