Yap İslet Seyret
Yap İslet Seyret

Yap işlet seyrete hoşgeldiniz Burda gündelik hayatımızda elimizin altında olan malzemelerle, hiç yorulmadan neler yapabiliriz; sinema, dizi ve teknolojik alet inceleme, yeni fikirler, külfet olmadan yapılabilecek şeyler, sağlığımızı korumak için pratik çözümler, hobi olarak yeni ve kendimiz için icatlar bulacaksınız bu kanalda. Kendi geliştirdiğimiz yeni nesil güç kaynaklarının tanıtımı ve deneme videoları da kanalımızda yer alacaktır. Evde tasarruf nasıl yapılır, Kombi kullanımı, oda termostatı kullanımının tüm ayrıntılarını öğrenebileceksiniz. Ayrıca yap işlet seyrette tarihimizden anekdotlar, ilginç teknolojik akımlar, gelişmeler dünyamızı, ülkemizi yakından ilgilendiren güncel bilgilerde bulabileceksiniz. Şimdiden ailemizde yerinizi alın derim. Bu heyecanlı yürüyüşümüzde bizimle beraber olun Ve hiçbir zaman merakınızı kaybetmeyin Özellikle bu kanala ABONE OLMAK size meraklarınızı heyecanlarınızı bırakmadığınızı göstermektedir İn.:yapisletseyret Mail : yapisletseyret@gmail.com

Aboneler

35,300

gösterimler

9,084,905

Videolar

339

YouTube ID

UCVVdE7Q1RkD-TimtIeO1sQw

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2023-10-15 Sun 32,800 - 8,756,545 - 333 -
2023-10-18 Wed 32,900 +100 8,772,688 +16143 335 +2
2023-10-23 Mon 33,400 +500 8,814,502 +41814 335 -
2023-10-24 Tue 33,500 +100 8,823,166 +8664 335 -
2023-10-26 Thu 33,800 +300 8,841,110 +17944 335 -
2023-10-31 Tue 34,200 +400 8,870,889 +29779 335 -
2023-11-01 Wed 34,300 +100 8,880,230 +9341 335 -
2023-11-04 Sat 34,300 - 8,890,896 +10666 335 -
2023-11-05 Sun 34,300 - 8,894,723 +3827 335 -
2023-11-10 Fri 34,400 +100 8,911,032 +16309 336 +1
2023-11-18 Sat 34,800 +400 8,953,106 +42074 336 -
2023-11-19 Sun 34,800 - 8,963,918 +10812 336 -
2023-11-25 Sat 35,000 +200 9,015,223 +51305 336 -
2023-11-26 Sun 35,000 - 9,021,146 +5923 338 +2
2023-12-07 Thu 35,300 +300 9,084,905 +63759 339 +1
Toplam Özet +2500 +328360 +6
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes