BusinessCupTV
BusinessCupTV

Business Cup Şirketler Arası Futbol Ligi resmi youtube kanalıdır. Kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla organize edilen, 3 ilden her yıl yüzlerce şirketin mücadele ettiği, bu alandaki en geniş kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan bir prestij ligidir. Sosyal Medya Adreslerimiz: * http://instagram.com/businesscup * http://www.facebook.com/businesscupfutbolligi

Aboneler

4,490

gösterimler

2,108,743

Videolar

11,553

YouTube ID

UCVzUYOYZk3JjNHnxsiOunXA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-02 Sat 4,330 - 2,020,259 - 11,225 -
2024-03-10 Sun 4,390 +60 2,039,942 +19683 11,314 +89
2024-03-14 Thu 4,420 +30 2,054,770 +14828 11,359 +45
2024-03-16 Sat 4,420 - 2,056,104 +1334 11,359 -
2024-03-18 Mon 4,450 +30 2,063,888 +7784 11,414 +55
2024-03-19 Tue 4,450 - 2,063,888 - 11,415 +1
2024-03-26 Tue 4,470 +20 2,080,549 +16661 11,468 +53
2024-03-27 Wed 4,470 - 2,081,856 +1307 11,468 -
2024-03-28 Thu 4,470 - 2,082,962 +1106 11,471 +3
2024-03-29 Fri 4,470 - 2,084,265 +1303 11,471 -
2024-04-06 Sat 4,480 +10 2,100,653 +16388 11,527 +56
2024-04-07 Sun 4,480 - 2,101,020 +367 11,527 -
2024-04-09 Tue 4,480 - 2,101,974 +954 11,532 +5
2024-04-16 Tue 4,490 +10 2,107,787 +5813 11,552 +20
2024-04-17 Wed 4,490 - 2,108,743 +956 11,553 +1
Toplam Özet +160 +88484 +328
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes