Murat TOYGAR
Murat TOYGAR

Türkiyede yatçılık ile ilgili herşey, *Amatör kaptanlık ehliyeti alımı. *Pratik yat kaptanlığı dersleri. *Yelkenli kullanımı ile ilgili temel bilgiler. *Yurtdışından tekne alma ile ilgili herşey. *Teknede yaşam. *Tekne ile uzun seyir.

Aboneler

233

gösterimler

1,435

Videolar

6

YouTube ID

UCWgoKF3lKT1RnKWrqHs89RA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-01 Mon 235 - 1,354 - 6 -
2024-01-10 Wed 234 -1 1,357 +3 6 -
2024-01-21 Sun 235 +1 1,367 +10 6 -
2024-01-28 Sun 235 - 1,373 +6 6 -
2024-01-29 Mon 235 - 1,373 - 6 -
2024-02-02 Fri 235 - 1,373 - 6 -
2024-02-13 Tue 234 -1 1,390 +17 6 -
2024-02-15 Thu 234 - 1,392 +2 6 -
2024-02-25 Sun 234 - 1,396 +4 6 -
2024-03-08 Fri 234 - 1,402 +6 6 -
2024-03-10 Sun 234 - 1,402 - 6 -
2024-03-19 Tue 234 - 1,409 +7 6 -
2024-03-31 Sun 233 -1 1,426 +17 6 -
2024-04-12 Fri 233 - 1,433 +7 6 -
2024-04-17 Wed 233 - 1,435 +2 6 -
Toplam Özet -2 +81 -
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes