Pratik Yöntemler
Pratik Yöntemler

pratik yöntemler kanalımda temizlik işlerim ev düzeni el işlerim temizlik tüyoları mutfak tüyoları pratik bilgiler kolay fikirler yer alacak. (mutfak tezgah evye beyaz eşya buzdolabı fırın ankastre aspiratör ocak bulaşık makinesi mutfak dolabı fayans parke banyo lavabo klozet duşakabin tuvalet taşı pwv pimapen duvar kapı silikon derz temizliği.. sararmış kararmış grileşmiş kireçlenmiş tortulaşmış eşya temizliği yapacağım)..kanalıma abone olmayı unutmayın..

Aboneler

71,400

gösterimler

29,866,707

Videolar

510

YouTube ID

UCWhTURPYQm8S52qwCcVG2nA

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-03-04 Mon 65,200 - 28,181,572 - 504 -
2024-03-05 Tue 65,400 +200 28,213,878 +32306 505 +1
2024-03-09 Sat 65,900 +500 28,292,295 +78417 501 -4
2024-03-10 Sun 66,000 +100 28,323,237 +30942 501 -
2024-03-14 Thu 66,400 +400 28,473,036 +149799 502 +1
2024-03-15 Fri 66,500 +100 28,502,765 +29729 503 +1
2024-03-16 Sat 66,500 - 28,502,765 - 503 -
2024-03-19 Tue 66,900 +400 28,622,657 +119892 504 +1
2024-03-26 Tue 68,000 +1100 28,878,455 +255798 505 +1
2024-03-27 Wed 68,100 +100 28,907,089 +28634 505 -
2024-03-29 Fri 68,400 +300 28,988,504 +81415 505 -
2024-04-07 Sun 69,700 +1300 29,344,703 +356199 507 +2
2024-04-08 Mon 69,900 +200 29,403,742 +59039 507 -
2024-04-09 Tue 70,000 +100 29,445,429 +41687 507 -
2024-04-17 Wed 71,400 +1400 29,866,707 +421278 510 +3
Toplam Özet +6200 +1685135 +6
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes