Aboneler

1,300

gösterimler

20,494

Videolar

11

YouTube ID

UCWj5_TffiuNkGZvl_mXUwHQ

Youtube Hesap İstatistikleri Özeti (SON 15 GİRİŞ )
Tarih Aboneler gösterimler Videolar
2024-01-28 Sun 1,310 - 19,782 - 10 -
2024-01-29 Mon 1,310 - 19,782 - 10 -
2024-02-10 Sat 1,300 -10 19,819 +37 10 -
2024-02-13 Tue 1,300 - 19,840 +21 10 -
2024-02-17 Sat 1,300 - 19,849 +9 10 -
2024-03-04 Mon 1,300 - 19,911 +62 10 -
2024-03-07 Thu 1,300 - 19,908 -3 10 -
2024-03-10 Sun 1,300 - 19,929 +21 10 -
2024-03-19 Tue 1,300 - 19,961 +32 10 -
2024-03-26 Tue 1,300 - 20,059 +98 11 +1
2024-03-27 Wed 1,300 - 20,251 +192 11 -
2024-04-03 Wed 1,310 +10 20,411 +160 11 -
2024-04-07 Sun 1,300 -10 20,433 +22 11 -
2024-04-09 Tue 1,300 - 20,440 +7 11 -
2024-04-16 Tue 1,300 - 20,494 +54 11 -
Toplam Özet -10 +712 +1
Sonraki güncelleme 4 hours 59 minutes